denisowy zbiór płytowy cz.1

witajcie. dzisiaj wyjątkowo nie pogadam o kebsach, ani o setach. choć to, co wam tutaj wrzucam jest związane z muzyką. W końcu dorwałem fajną stacyjkę roboczą, z jeszcze fajniejszym napędem. Kurde! (zaciesz.png) A przechodząc tak bardziej do sedna, se nie dna… Bożeeee. Co ja pierdolę XDD W każdym razie. Bierzcie, i konsumujcie sobie moje dzieciństwo… Czytaj dalej denisowy zbiór płytowy cz.1

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: audycje/sety

nadmorskie opowieści #01: Mały wywiad i zapiekanka.

chujowo zmontowane ale co tam. Łapcie i zachwycajcie się pięknem wojewóctwa zachodniopomorskiego. W najbliższej przyszłości planuję popełnić jeszcze kilka wpisów z tego miejsca. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kategorii nadmorskie opowieści.

lament boży.

No dzieńdobry. Jakoś tak wyszło, że dawno tu nic klawiaturowego nie było, dlatego też wypadało by to zmienić. … Jesssu. Ależ przewidywalny był ten wstęp. Masakra… Generalnie ostatnimi czasy brakuje mi weny, brakuje mi kasy,… Ogółem brakuje mi wszystkiego, co pozytywne. A może mi się tak wydaje? Przecież ludzie wiedzą lepiej, czy mówię prawdę, czy… Czytaj dalej lament boży.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized

no cześć wam.

To krubski wpis będzie. Pokażę wam jak się z całym tym obchodzić.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: informacyjne

Wielki test największych kebabowni w polsce.

Witajcie. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zrobić sobie porównanie najpopularniejszych kebabowych sieciówek typu bafra, zara, czy kebab king. i właśnie od tego momentu reszta zależy od was. Czy woleli byście, żeby zrobić z tego jeden, długi wpis, czy lepiej będzie, gdy zrobię osobną kategorię z pojedynkiem sieciówek, i wrzucę recenzję każdej z nich jako osobny… Czytaj dalej Wielki test największych kebabowni w polsce.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: informacyjne

EltenLink